• Facebook
  • Newsletter
  • Kanał RSS
  • EN
  • Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu
  • Drukuj
Formularz wyszukiwania
  • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Babicach
  • ePUAP

Rodzice – Dzieciom przedstawienie „Czerwony Kapturek” w Przedszkolu w Zagórzu

11 czerwca 2019

Po raz pierwszy w naszym przedszkolu mieliśmy okazję podziwiać występ teatralny Rodziców naszych przedszkolaków.

Z okazji Dnia Dziecka Rodzice z grupy „Pszczółek” pod kierunkiem wychowawcy przygotowali inscenizację słowno-muzyczną pt. „Czerwony Kapturek”. Przedstawienie wzbudziło wśród dzieci ogromną radość. Wszystkim Rodzicom biorącym udział w przedstawieniu oraz tym, którzy przygotowali scenografię, kostiumy bardzo dziękujemy. Dziękujemy również za odwagę, chęć stworzenia tego przedstawienia, za jego realizację i zaangażowanie.