• Facebook
  • Newsletter
  • Kanał RSS
  • EN
  • Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu
  • Drukuj
Formularz wyszukiwania
  • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Babicach
  • ePUAP

Uroczyste wręczenie stypendiów Gminy Babice

29 marca 2023

Dzisiejsza sesja Rady Gminy Babice była okazją do wręczenia dyplomów gratulacyjnych uczniom naszej gminy, którzy otrzymali stypendium Gminy Babice na rok 2023 r. za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i sportowej.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

1. Emilia Bury                

2. Gabriela Fryś            

3. Martyna Kosowska  

4. Julia Martyka             

5. Oskar Podgórni        

6. Adam Szafran           

7. Olga Środa                

8. Paulina Westenholc

9. Klaudia Wójcik          

     10. Marcin Zborowski

 

Talenty naszych mieszkańców, które przekładają się na wysokie wyniki w konkursach, turniejach i rozgrywkach na szczeblu co najmniej wojewódzkim to piękna promocja naszej gminy!

 

Dziękujemy za nią!

 

Wszystkim Stypendystom gratulujemy umiejętności, wytrwałości i zamiłowania, do tego co lubicie robić!

 

Życzymy kolejnych pięknych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji!

 

Stypendia Gminy Babice za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i sportowej są przyznawane na podstawie Uchwały Nr XVIII/133/2019 Rady Gminy Babice z dn. 18.12.2019r. oraz regulaminu będącego załącznikiem do uchwały określającego zasady ich przyznawania. Stypendia są przyznawane uczniom szkół podstawowych lub średnich, którzy zamieszkują na terenie naszej gminy.

Przyznane stypendia są m.in. formą: docenienia osiągnięć i promowania szczególnie uzdolnionych uczniów, zachęcania do reprezentowania i promocji Gminy Babice w konkursach i olimpiadach, doprowadzenia do wzrostu aspiracji i aktywności uczniów, a także poczucia własnej wartości w społeczności szkolnej i lokalnej.