• Facebook
  • Newsletter
  • Kanał RSS
  • EN
  • Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu
  • Drukuj
Formularz wyszukiwania
  • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Babicach
  • ePUAP

Szkołę czas zacząć!

1 września 2022

Żegnajcie nam wakacje – witaj nasza szkoło!

Szanowni Nauczyciele i Rodzice,
Drodzy Uczniowie

 

W uroczystym dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023 w imieniu władz samorządowych Gminy Babice, proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy.

 

Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzę wytrwałości i powodzenia w wypełnianiu trudnych zadań edukacyjnych i wychowawczych. Cennych inicjatyw i przedsięwzięć otwierających nowe możliwości sprostania współczesnym wyzwaniom kształcenia. Życzę, aby Wasza praca zaowocowało dalszym rozwojem oświaty w naszej gminie oraz uznaniem dzieci i młodzieży, dobrze przygotowanych do dalszej drogi życiowej.

 

Rodzicom życzę wielu wzruszeń i dumy z postępów w nauce swoich pociech. Liczę na Państwa zaangażowanie i wolę współdziałania na zasadach partnerstwa ze szkołą w trudnym procesie dydaktyczno-wychowawczym.

 

Wam Drodzy Uczniowie, a w szczególności tym, którzy w bieżącym roku rozpoczynają naukę w szkole, życzę jak najlepszych wyników w zdobywaniu wiedzy oraz wytrwałości w rozwijaniu swoich umiejętności i zainteresowań. Życzę, aby szkoła była dla Was miejscem radosnego spędzania czasu i zawierania nowych, trwałych przyjaźni.

 

Wszystkim Państwu, którzy tworzycie społeczność naszych szkół i przedszkoli, na cały rozpoczynający się nowy rok szkolny, życzę wszelkiej pomyślności oraz niesłabnącego zapału do podejmowania nowych wyzwań i realizacji zamierzonych celów.

 

Radosław Warzecha
Wójt Gminy Babice