• Facebook
  • Newsletter
  • Kanał RSS
  • EN
  • Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu
  • Drukuj
Formularz wyszukiwania
  • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Babicach
  • ePUAP

Aktualności - sierpień 2009

31 sierpnia 2009

Propozycja trwałego znakowania psów

Zwracamy się do mieszkańców Gminy o wyrażenie opinii w sprawie wprowadzenia znakowania (czipowania) psów na terenie Gminy Babice. Opinię tą można wyrazić głosując TATUJ
31 sierpnia 2009

"Perła w koronie"

Wystartowała druga w województwie małopolskim edycja plebiscytu Perły w Koronie. Głosuj na Nadwiślański Park Etnograficzy w Wygiełzowie TUTAJ
28 sierpnia 2009

Autobusy ZKKM przewiozą więcej mieszkańców Gminy Babice.

Pragniemy poinformować, że od 5 i 6 września br. wydłużone zostaną cztery kursy „linii Z” do Rozkochowa w ramach uzupełnienia komunikacji w soboty i niedziele.
28 sierpnia 2009

Przebudowa i odbiory dróg w Gminie Babice

Dokonano odbioru remontu dróg. Przebudowa tych dróg polegała na wykonaniu nawierzchni tłuczniowej. 
28 sierpnia 2009

Stan prac na placach zabaw w Rozkochowie i Babicach

Z radością informujemy, że przy budynku Szkoły Podstawowej w Rozkochowie zakończono budowę placu zabaw. Przekazanie do użytkowania placu nastąpi w najbliższych dniach by najmłodsi mieszkańcy Rozkochowa mogli się nim cieszyć.
28 sierpnia 2009

Zaglądamy na teren powstającego Orlika w Babicach.

Prace na budowie kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” są przeprowadzane bez zakłóceń a postęp prac jest zadawalający.
28 sierpnia 2009

Śledzimy postępy prac przy ocieplaniu Szkoły w Babicach.

Informujemy o stanie prac związanych z ociepleniem budynku Zespołu Szkół w Babicach. Prace przeprowadzane są zgodnie z przyjętym harmonogramem.
27 sierpnia 2009

Kreatywny Przedszkolak

To następny projekt współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego a realizowany w Przedszkolu Samorządowym w Zagórzu, a którego Wnioskodawcą jest Stowarzyszenie Sympatyków Babic „ IMPULS”
27 sierpnia 2009

Równać szanse 2009 - regionalny konkurs grantowy

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Regionalny Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2009" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
27 sierpnia 2009

Unijne pieniądze na lokalny rozwój.

26.08.2009r. w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbyło się uroczyste przekazanie umowy dla Lokalnej grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” dla realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. W spotkaniu udział wzięli m.in. Marszałek Województwa Małopolskiego, Burmistrz Miasta Trzebini, Prezes...
25 sierpnia 2009

Dożynki Gminne - Wygiełzów 2009

Msza Święta w Kościele z Ryczowa zainaugurowała gminne dożynki, które w tym roku uroczyście obchodzono w Wygiełzowie na Skansenie. Rolnicy z terenu gminy Babice wraz z zaproszonymi gośćmi na czele z Wójtem Gminy Babice Romanem Warchołem, a także Starostami dożynek Panią Lucyną Des...